ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада нагадує мовникам, що до 31 березня необхідно подати інформацію про структуру власності

23.01.2019, 14:57

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення нагадує телерадіоорганізаціям і провайдерам програмної послуги про необхідність подання до 31 березня інформації про структуру власності за 2018 рік. Про це повідомляється на сайті Нацради.

Водночас регулятор звертає увагу, що інформацію про структуру власності суб’єкти інформаційної діяльності можуть подавати через модуль офіційного веб-сайту Нацради. Інформацію про структуру власності необхідно подати в паперовій та електронній формах.

“Змінами до Порядку (Порядку подання телерадіоорганізаціями та провайдерами програмної послуги інформації про структуру власності - ред.) передбачено, що “Документи в електронній формі можуть надсилатися на електронну пошту, адреса якої розміщуються на офіційному веб-сайті Національної ради, або через модуль офіційного веб-сайту Національної ради”. Таким чином, документи (інформація) про структуру власності вважатимуться Національною радою поданими після надходження паперового примірника”, - йдеться у повідомленні.

Також Нацрада просить врахувати, що звіти про структуру власності, які будуть отримані після 31 березня 2019 року, вважатимуться несвоєчасно поданими.

Крім того, регулятор нагадав, що за неподання або несвоєчасне подання інформації телерадіоорганізація або провайдер програмної послуги сплачує штраф у розмірі 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

Усю необхідну інформацію і форми для заповнення можна подивитися на сайті Національної ради в розділі “Прозорість медіа”.

Як повідомляв ІМІ, 1 жовтня 2015 року набув чинності ухвалений Верховною Радою 3 вересня 2015 року Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації, а також реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення”.

Закон зобов’язує мовників і провайдерів розміщувати на своїх офіційних веб-сайтах інформацію про структуру власності та до 31 березня подати відповідну інформацію Нацраді з питань телебачення і радіомовлення за затвердженими нею формами.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!