ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нацрада нагадала про вимкнення 31 серпня по всій Україні аналогового мовлення

22.08.2018, 13:23

31 серпня на всій території України припиняється аналогове телевізійне мовлення. Про це повідомляється на сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Нацрада нагадує, що аналогове телевізійне мовлення припиняється згідно з ухваленою постановою Кабінету Міністрів від 13 червня 2018 року №509. Цією постановою були внесені зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення.

При цьому Нацрада зауважує, що уряд врахував їхні пропозиції про необхідність збереження аналогового мовлення на територіях із особливим режимом мовлення, на прикордонні, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора, для суспільного мовника (НСТУ) та місцевих компаній, які не мають цифрових ліцензій.

У зв’язку з припиненням аналогового мовлення Нацрада проведе 27 серпня о 12.00 прес-конференцію “До переходу на цифру залишилося 4 дні”. Захід відбудеться в інформаційному агентстві "Укрінформ" за адресою вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Спікери прес-конференції: голова Національної ради Юрій Артеменко, відповідальний секретар Національної ради Олександр Ільяшенко, член Національної ради Сергій Костинський, керівник Центру адвокації та лобіювання Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова, директор зі стратегічного розвитку  StarLightMedia Федір Гречанінов.

Акредитація за телефонами: 278-75-75, 068-560-96-90, 066-103-64-01 або на e-mail: presstvr@nrada.gov.ua.

Як повідомляв ІМІ, 18 липня Кабінет Міністрів ухвалив зміни до своєї постанови про вимкнення аналогового телебачення в Україні з 31 серпня (у Києві та Кіровоградській області – з 31 липня) щодо збереження аналогового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення (зона ООС і на кордоні з Кримом).

31 липня Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення вимкнув аналоговий сигнал 13 телеканалів у Києві та 14 телеканалів у Кіровоградській області.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!