ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Нацрада готує аналіз медіаринку для розроблення стратегії на наступні три роки – Герасим’юк

07.07.2023, 10:23
Фото – Володимир Тарасов / Укрінформ
Фото – Володимир Тарасов / Укрінформ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення готує аналіз медіаринку, який ляже в основу стратегії медіарегулятора на наступні три роки.

Про це повідомила голова Національної ради Ольга Герасим'юк в інтерв'ю Укрінформу.

“Під час обрання моделі стратегії ми керуємося національним і європейським законодавством. У ній плануємо висвітлити візію, місію, цілі та цінності. Також до стратегії ввійде аналіз поточної ситуації на медіаринку. Його ми робитимемо на підставі досліджень, які замовимо в громадських об’єднань. В аналізі ми висвітлимо стан медіаринку, розбивши його за видами медіа, включно з нелінійними (медіасервіси на замовлення. – Ред.)”, – розповіла вона.

За словами Герасим'юк, медіарегулятор почав підготовчу роботу до проведення аналізу ринку, залучивши Незалежну асоціацію мовників. На підставі цього аналізу будуть ухвалені стратегічні цілі, кожна з яких передбачає і ключові завдання, й очікувані результати. План реалізації стратегії Нацрада презентує до кінця січня 2024 року.

Згідно із Законом “Про медіа”, стратегія Національної ради з питань телебачення і радіомовлення має бути затверджена до 1 січня 2024 року. Цей документ сформує план діяльності медіарегулятора на 2024–2026 роки, а також намітить шлях розвитку медіареформи.

Як повідомляв ІМІ, Закон “Про медіа”, який розширив повноваження Національної ради, набрав чинності 31 березня 2023 року. Зокрема, регулятор реєструватиме онлайн-видання та друковані медіа.

Liked the article?
Help us be even more cool!