ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Національний мультипредметний тест: які зміни передбачено у 2024 році

Наступного року українські вступники замість ЗНО, як і цьогоріч,  складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), проведення якого передбачатиме посутні зміни.

Про це в етері Громадського радіо повідомила директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

"Якщо цьогоріч вступники проходили три тестування впродовж трьох годин без перерви, то наступного року вступникам доведеться складати чотири вступні випробування і між блоками з двох випробувань буде невелика перерва до 20 хвилин. Тестування в межах кожного предмета триватимуть, як і раніше, протягом години. Отже, наступного року буде чотири години тестування з перервою", – розповіла вона.

Крім того, буде змінено перелік предметів. Так, цьогоріч учасники проходили обов’язкове оцінювання з української мови, математики, а також могли обирати з таких предметів: історія України, іноземна мова, фізика, хімія, біологія.

Наступного ж року всі обов’язково складатимуть тестування з української мови, математики та історії України. На вибір, окрім вище вказаних предметів, можна також буде проходити тестування з географії та української літератури, уточнила Тетяна Вакуленко.

Раніше в МОН повідомили, що ті, хто не планує вступати до закладів вищої освіти, можуть не складати НМТ. У 2024 році для випускників не буде обовʼязкової державної підсумкової атестації.

Liked the article?
Help us be even more cool!