ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Наталія Сад пішла з посади керівниці комунікаційного відділу Укроборонпрому

Фото – Facebook-сторінка Наталії Сад
Фото – Facebook-сторінка Наталії Сад

Журналістка, комунікаційниця Наталія Сад пішла з посади керівниці комунікаційного відділу державного концерну “Укроборонпром”.

Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

Вона зазначила, майже три роки пропрацювала в компанії, півтора з яких – речницею, рік – керівником комунікацій.

“Йду з відчуттям великої вдячності. Саме тут, в Укроборонпромі, мене застала велика війна. І якби я не бачила на власні очі, як працює державна оборонка під час повномасштабного, я б поповнила ряди її критиків”, – зізналася Наталія Сад.

Вона розповіла, що в перші місяці від нової фази війни Росії проти України Сили безпеки та оборони України вибивали росіян винятково українськими озброєнням та військовою технікою.

За її словами, перша партія закордонного – прийшла лише наприкінці травня 2022-го, коли Київщина, Чернігівщина, Сумщина та значна частина Харківщини вже були звільнені. 

“У листопаді вся країна дізналася про початок виробництва власних боєприпасів. Вперше за 31 рік Незалежності України. У травні 2023-го кількість виготовлених нами снарядів радянських калібрів перевершила обсяги всього 2022-го. І це попри постійні обстріли наших підприємств”, – наголосила ексречниця.

Також Наталія Сад розповіла, що восени 2022 року пішли перші міжнародні угоди із союзниками щодо виробництва озброєння. І для неї як для комунікаційниці було важливо після анонсу угоди показувати продукт спільного виробництва. 

“І ми показали практично всю лінійку дефіцитних радянських боєприпасів, виробництво яких розгорнули спільно з партнерами. На черзі мала йти броня. Реформа Укроборонпрому. У вересні 2020-го я прийшла в Концерн, аби допомогти втілити реформу. Нам знадобилося довгих три роки, аби нарешті в липні 2023-го перетворити Укроборонпром на акціонерне товариство – й почати впроваджувати найкращі світові практики корпоративного управління, виписані в стандартах Організації економічного співробітництва та розвитку”. 

У 2022 році Наталія Сад повідомила про вступ до Національного університету оборони України ім. І. Черняховського на кафедру ракетних військ та артилерії.

Liked the article?
Help us be even more cool!