Настоятель монастиря в Мелітополі підтримував росіян та чекав на "русский мир" – прокуратура
![Настоятель монастиря в Мелітополі підтримував росіян та чекав на "русский мир" – прокуратура Фото – Запорізька обласна прокуратура](https://imi.org.ua/upload/news/2023/05/23/646c7c6b103a3-image-20230522124700-3_700x350.jpeg?v=1684831352)
Правоохоронці повідомили про підозру в колабораціонізмі настоятелю монастиря з Мелітополя, який входить до Запорізької єпархії УПЦ Московського патріархату, повідомила пресслужба Запорізької обласної прокуратури.
За даними слідства, 38-річний посадовець релігійної громади сприяв окупаційній владі РФ на території Мелітопольського району. Із серпня 2022 року він активно брав участь у пропагандистських заходах проти України. Під час публічних виступів закликав містян Мелітополя взяти участь у псевдореферендумі про приєднання території до складу РФ.
Разом з іншими представниками Московського патріархату на підтримку окупаційної влади відвідав "церемонію" оголошення окупації Росією Херсонської, Запорізької, Луганської й Донецької областей.
За антиукраїнські погляди та проросійські переконання рішенням РНБО України до підозрюваного на п'ять років застосовані персональні санкції.
Help us be even more cool!