ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Нардеп Рибалка вимагає від УНН спростувати інформацію про його сімейний бізнес

24.12.2018, 17:42
Фото - unn.com.ua

Представники адвокатського об'єднання “Адвіс” в інтересах народного депутата від Радикальної партії Сергія Рибалки вимагають від редакції УНН спростувати інформацію, яка, на думку адвокатів, дискредитує ім'я політика. Про це повідомляється на сайті УНН.

Йдеться, зокрема, про новину УНН “Одна з компаній родини Рибалки “по вуха” у кримінальних судових справах”, яка була опублікована 7 грудня 2018 року. У ній ішлося про те, що за останні три роки ТОВ “Самоцвіт” фігурувало в 100 кримінальних судових справах. УНН також поінформував читачів про те, що товариство, згідно з ухвалою Печерського райсуду, входить до складу снекової корпорації S.Group, що контролюється родиною депутата від РПЛ Сергія Рибалки.

У цій же новині УНН розповів, що засновником ТОВ “Самоцвіт” є дехто Сергій Вишнинський. Ця особа, посилається видання на дані YouControl, є одним із засновників ТОВ “Міський сад”, яке також пов'язане із сімейним бізнесом нардепа Рибалки.

Утім, адвокати Рибалки вимагають від УНН спростувати цю новину через те, що батьку Рибалки належить лише одне підприємство - “Снек Експорт”.

“Інших суб'єктів господарювання, що б належали родині народного депутата, немає”, - пишуть у “Адвіс”.

УНН вважає таку вимогу необґрунтованою, оскільки в новині від 7 грудня відсутня інформація про те, що ТОВ “Самоцвіт” належить батьку нардепа. А належність товариства до сімейного бізнесу радикала підтверджує ухвала Печерського райсуду від 6 лютого 2018 року.

Також у своєму зверненні до УНН адвокати Рибалки поскаржилися на гіперпосилання, які начебто не працюють, у новині інформагентства.

“Звертаємо увагу, що при переході за допомогою гіперпосилання і статті на сайт youcontrol.com.ua відкривається на сторінці безоплатного тарифу Open Data, де відсутнє жодне посилання на відомості щодо ТОВ "Самоцвіт" та його належності родині народного депутата України Сергія Вікторовича Рибалки, як про це зазначається в статті”, - пишуть адвокати політика.

З цього приводу УНН зазначає, що YouControl надає доступ до повного досьє українських компаній на платній основі. В іншому разі відкривається сторінка “Open Data”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!