ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Наглядова рада затвердила нову структуру НСТУ

05.02.2019, 15:56
Фото - bukovyna.tv

Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України затвердила нову структуру НСТУ, у якій зміняться посади топ-менеджерів. Нову структуру розробили в НСТУ, 31 січня Наглядова рада її затвердила.

Інфографіку з новою структурою опублікувала у свій колонці на сайті “Детектор медіа” секретар наглядової ради НСТУ Світлана Остапа.

Згідно з новою структурою, не буде членів правління, які відповідатимуть за напрями: просвітницький, розважальний, суспільно-політичний, юридичний, економічно-фінансовий та оптимізацію центральної та регіональної структури, як це було з травня 2017 року, коли новообраний голова правління НСТУ Зураб Аласанія представив Наглядовій раді свою команду для затвердження.

Тоді до складу правління було обрано шість осіб, які поділені на “реформаторське” і “креативне” крила: Юрій Макаров (просвітницький напрям), Олександра Кольцова (розважальний напрям), Роман Вінтонів (суспільно-політичний напрям), Інна Гребенюк (юридичний напрям), Родіон Никоненко (економічно-фінансовий напрям), Микола Чернотицький (оптимізація центральної та регіональної структури).

Згідно з новою структурою, до складу менеджменту буде входити голова правління НСТУ та шість членів правління, які відповідатимуть за телебачення, радіо, інфомовлення та цифру, розвиток, регіони і операційні та фінансові питання.

Також не буде виконавчого директора та його заступників.

У НСТУ буде чотири дирекції:

  • дирекція телебачення (ТВО "UA: Перший”, ТВО “UA: Культура”, департамент технічного забезпечення, департамент телевізійного виробництва, управління архіву та адаптації, управління закупівлі та продажу контенту, управління зовнішніх комунікацій, управління маркетингу та реклами),
  • дирекція “Українське радіо” (ТО “Перший канал”, ТО “УР-2 Промінь”, ТО “УР-3 Культура”, ТВО “Радіопродакшн”, управління виготовлення позастудійної радіомовної продукції, управління зовнішніх комунікацій, управління маркетингу та реклами, об’єднання художніх колективів “Музика”),
  • дирекція інформаційного мовлення (департамент новин, департамент спецпроектів, департамент цифрових платформ),
  • дирекція регіонального мовлення (департамент управління регіональним контентом, департамент “UA: Крим”,  департамент “UA: Київ”, департамент координації філій).

Окрім того, передбачено департамент комунікації зі ЗМІ та громадськістю, департамент взаємодії з органами державної влади, департамент закордонного співробітництва, управління ризиками, другий відділ, управління моніторингу контенту та стандартів мовлення, антикорупційний уповноважений, департамент маркетингу та роботи з аудиторіями, управління стратегічного планування та бізнес моделювання, управління координації виробництва контенту, технічний директор (департамент технічних стандартів, департамент розвитку мереж мовлення), юридичний департамент, департамент безпеки, департамент сервісу, департамент інформаційних технологій, департамент комерційної діяльності, фінансовий директор (департамент бухгалтерського обліку, департамент управління бюджетом, департамент управління активами, управління тендерних процедур), департамент людських ресурсів (управління роботи з персоналом, управління кадрового адміністрування, управління "Академія суспільного мовлення", управління організаційного забезпечення).

Загалом буде залучено 1 982–2 781 штатну одиницю.

Щодо регіонального мовлення, все залишається без змін, буде 22 філії, в яких працюватиме від 1 900 до 2 400 штатних одиниць.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!