ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Вінниччині чиновниці вигнали журналістку районки з наради в райдержадміністрації

02.08.2018, 16:00
Фото - detector.media

У смт Теплик (Вінницька область) 1 серпня журналістку газети “Вісті Тепличчини” Ірину Слюсар очільниці місцевої влади змусили залишити залу районної держадміністрації, де йшла нарада щодо перспектив сільських закладів охорони здоров’я. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на головну редакторку газети “Вісті Тепличчини” Ірину Лупещенко.

На нараду журналіста газети покликали сільські голови, які повинні були брати в ній участь і, ймовірно, побоювалися ухвалення на заході небажаних для них рішень.

Позаяк сама Ірина Лупещенко мусила їхати до Вінниці, до райдержадміністрації пішла її заступниця Ірина Слюсар. Проте голова Теплицької райдержадміністрації Людмила Марцин і голова райради Тетяна Сокотнюк почали змушувати журналістку, яка сиділа в першому ряду, залишити залу. Ірина Слюсар пояснила, що її запросили, тоді місцеві очільниці винесли питання присутності журналістки на нараді на голосування. На підтримку представниці “Вістей Тепличчини” жодного голоса не знайшлося, і вона змушена була піти.

За словами головреда “Вістей Тепличчини”, представника газети вже втретє позбавляють можливості бути присутнім на заході, які проводить місцева влада. Лупещенко пов’язує таке ставлення до видання із безкомпромісною позицією газети, яка однією з перших в районі пройшла процедуру роздержавлення і часто висвітлює конфліктні і неприємні для районної влади ситуації.

Журналістка подала заяву про перешкоджання журналістській діяльності до Теплицького відділення Бершадського районного відділу ГУНП у Вінницькій області.

Liked the article?
Help us be even more cool!