На війні загинув військовий Степан Цимбалюк, який раніше працював у журналістиці
На війні 7 травня загинув військовий Степан Цимбалюк, який має досвід роботи в журналістиці в Луцьку.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Камінь-Каширської міської об'єднаної територіальної громади.
“Життя оборонця трагічно і завчасно обірвалося під час несення військової служби на вогненних рубежах держави 7 травня 2025 року. […] Дякуємо уклінно захиснику за його подвиги. Вічна слава, шана і пам'ять. Хай спочиває з миром в Царстві Божому. Навіки в наших серцях і пам'яті”, – повідомили в Камінь-Каширській громаді.

Степан Цимбалюк 1992 року народження, родом з міста Камінь-Каширський Волинської області. До повномасштабного вторгнення Росії в Україну Степан Цимбалюк займався шкіргалантерейним бізнесом.
Представниця Інституту масової інформації Мая Голуб розповіла в коментарі для ІМІ, що у 2011 році разом зі Степаном Цимбалюком брала участь у проєкті “Розвиток розслідувальної журналістики Рівненщини та Волині”. Проєкт реалізовувався за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку через неурядову організацію “Інтерньюз Нетворк” та Міжнародного фонду “Відродження”.
“Своє перше в житті розслідування робила в команді зі Степаном Цимбалюком та іншими колегами для сайту “Четверта влада” у 2012 році. Текст із назвою “Продайте димедролу для діда” був про незаконний продаж ліків в аптеках без рецепта. Для підготовки матеріалу ми обійшли чимало аптек у Луцьку, щоб з'ясувати, хто продавав ліки без рецепта, а хто ні. Тоді цей матеріал став резонансним, а розслідування опублікували в себе інші медіа. Степана пам'ятаю як дуже хорошу людину, позитивним та життєрадісним”, – зазначила Мая.
У 2014 році на сайті “ВолиньPost” у рубриці “Стильний Луцьк” Степан Цимбалюк представився як “журналіст широкого спектра”, адже поєднував працю фрилансера і тележурналіста.
У своєму профілі в Instagram Степан Цимбалюк розмістив цитату: “Ліпше вмерти біжучи, ніж жити гниючи!” (з роману І. Багряного “Тигролови”).
Help us be even more cool!