ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

На Тернопільщині кореспонденту "Точки ОПОРИ" не вдалося потрапити на конференцію партії "Наш край"

24.09.2020, 15:44
Фото – i-micronews.com
Фото – i-micronews.com

У місті Борщів Тернопільської області кореспонденту видання “Точка ОПОРИ” не вдалося потрапити 22 вересня на конференцію партії “Наш край”. Про це повідомляється на сайті громадянської мережі ОПОРА.

В анонсі про проведення конференції Тернопільської обласної організації політичної партії “Наш край” на офіційному сайті партії було зазначено, що для висвітлення зборів обласної організації партії “Наш край” допуск представників ЗМІ на місце проведення заходу здійснюватиметься за попередньо складеними списками акредитованих журналістів. Інформації про те, яким чином можна пройти акредитацію не було вказано. 

Представники видання “Точка ОПОРИ” телефонували на номер гарячої лінії та пресслужби партії, які були опубліковані на сайті партії. На дзвінки ніхто не відповідав. Тоді редакція видання сконтактувала з головою Тернопільської обласної партійної організації партії “Наш край” Валерієм Клименком. Коли кореспондентка запитала про умови акредитації на партійну конференцію, він сказав: “Почекайте секундочку, я зараз передзвоню”. Він не перетелефонував і на наступний дзвінок кореспондентки не відповів.

22 вересня кореспондент прийшов на анонсовану конференцію, але його не впустили. Представниця “Точки ОПОРИ” знову зателефонувала до голови Тернопільської обласної партійної організації Валерія Клименка. Він повідомив, що акредитація завершена і газета запізно звернулася. На її уточнення, що інформація про можливість потрапити на подію була відсутня і анонс не містив жодного контактного номера телефону, Клименко відповів, що він в дорозі і йому не зручно розмовляти, та поклав трубку.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!