ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Радіо Свобода стартував проєкт "Новини Приазов’я"

10.01.2022, 15:11
Фото – Радіо Свобода
Фото – Радіо Свобода

На Радіо Свобода стартував новий проєкт, який розповідає про те, що відбувається в українському Приазов’ї. Про це повідомляється на сайті видання.

“Проєкт “Новини Приазов’я” дає можливість жителям, зокрема, південних районів Донецької, Запорізької і Херсонської областей регулярно отримувати неупереджену, перевірену та об’єктивну інформацію, в тому числі про зміни, що відбуваються в Україні внаслідок здійснення реформ”, – йдеться в повідомленні. 

Проєкт також має на меті розширити інформування про події в регіоні для загальноукраїнської аудиторії.

“Новини Приазов’я” – це щоденні радіопрограми із залученням політиків, експертів, лідерів громадської думки, а також сюжети, опитування, відео- та фоторепортажі з Півдня і Сходу України.

Кореспонденти проєкту працюють у Маріуполі, Херсоні, Бердянську та Генічеську, готують репортажі на важливі теми для жителів регіону.

“Новини Приазов’я” виходять в ефір щодня о 15:00 на хвилях Радіо Крим.Реалії 105.9 ФМ і 648 АМ, а також в ефірі Громадського радіо. Також програма доступна в онлайні на каналі Радіо Свобода Україна в YouTube, присутня в соцмережах, як Telegram, Instagram, Facebook та невдовзі з’являться у застосунку Viber.

Матеріали й актуальні новини Приазов’я публікуються на сайті Радіо Свобода. 

У співпраці з Радіо Свобода “Новини Приазов’я” реалізує громадська організація “Радіо кримських громад” у межах проєкту “Демократичне врядування у східній Україні” (DG East), який фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Liked the article?
Help us be even more cool!