ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Радіо Свобода стартував подкаст "Свої серед своїх": розмови з військовими про службу та цивільне життя

07.03.2023, 12:07
Фото – Радіо Свобода
Фото – Радіо Свобода

На Радіо Свобода 6 березня стартував подкаст “Свої серед своїх”, у якому військові розповідають про свою мотивацію, проблеми, службу та спілкування з цивільними. Про це повідомляється на сайті видання.

Проєкт виходить на онлайн-платформах Радіо Свобода. У ньому журналістка Наталія Патрікєєва розмовляє з людьми, які захищають Україну в складі сил оборони, та говорить з ними про побут, волонтерів і цивільних, про ставлення до життя у відносно мирних містах та інтеграцію ветеранів, захват і розчарування під час та після служби.

“Я запрошую до розмови професійних військових і тих, хто почав службу після повномасштабного вторгнення. Хтось із гостей розповідає свою історію, перебуваючи біля лінії фронту, а хтось із певних причин уже завершив службу та повертається до цивільного життя. Але в кожного з них є власні емоції, переживання, страхи та очікування, і нам важливо їх чути”, – розповідає Патрікєєва.

Першою гостею подкасту стала досвідчена військова, снайперка Олена Білозерська.

Як повідомляв ІМІ, у лютому на Радіо Свобода стартував проєкт “Ти як?”, який розповідатиме історії вимушених мігрантів і має на меті тісний зв’язок з аудиторією.

Liked the article?
Help us be even more cool!