ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На порталі "Дія" запрацювала послуга автоматичного закриття ФОП

21.06.2023, 16:40
Фото – Дія
Фото – Дія

На порталі “Дія” можна автоматично закрити ФОП у кілька кліків без участі держреєстратора. Про це повідомляється на сайті Міністерства цифрової трансформації.

Сервіс актуальний для людей, які хочуть припинити підприємницьку діяльність або змінити форму власності бізнесу.

“Ми продовжуємо спрощувати комунікацію з державою, щоб усі державні послуги були простими та зручними. На порталі “Дія” вже доступна найшвидша реєстрація бізнесу у світі. Це революційна послуга, яка дозволяє зареєструвати бізнес усього за дві секунди. Повністю автоматична, без участі держреєстратора. За весь час сервісом скористалися понад 334,2 тисячі українців. Відтепер доступне й автоматичне закриття ФОП. Ми усунули людський фактор із процесу, тож більше не потрібно чекати на опрацювання заяви вручну”, – зазначив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Скористатися послугою можуть фізичні особи – підприємці, які мають РНОКПП або використовують паспортні дані замість картки платника податків. Для цього потрібно:

  • авторизуватися на порталі “Дія”;
  • вибрати послугу – “Автоматичне закриття ФОП”;
  • натиснути “Подати заяву”;
  • необхідна інформація підтягнеться в заяву з ЄДР. Перевірити, чи всі дані правильні;
  • підписати заяву електронним підписом ФОП або КЕПом фізичної особи.

Після цього дані про закриття ФОП автоматично надійдуть у ЄДР та до податкової за місцем реєстрації. Статус заяви ви можете перевірити в розділі “Послуги – Замовлені послуги”.

Liked the article?
Help us be even more cool!