ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Полтавщині суд оштрафував та конфіскував у жінки телефон за порновідео в Telegram

Фото – kyiv.gp.gov.ua
Фото – kyiv.gp.gov.ua

На Полтавщині суд оштрафував та конфіскував у жінки телефон, на який вона зняла еротичне відео, а потім надіслала його контакту в Telegram. 

Таке рішення Новосанжарський районний суд Полтавської області ухвалив 10 липня, визнавши такі дії підсудної порушенням законодавства, і присудив їй 34 тисячі гривень штрафу, повідомляє AIN.ua.

За даними судових документів, у лютому 2023 року користувачка зняла два відео з мастурбацією на смартфон у себе вдома. А потім вислала два файли незнайомому їй користувачеві в Telegram, імовірно за гроші, оскільки у вироку йдеться про пересилання файлів “з метою наживи”. 

Суд провів експертизу і назвав файли такими, що “не відповідають моральним критеріям, ображають честь і гідність людини, спонукаючи негідні інстинкти, та містять порнографічний зміст”.

Такі дії жінки суд кваліфікував за ч. 2 ст. 301 КК України (виготовлення, зберігання з метою поширення відеопродукції порнографічного характеру).

Під час досудового розслідування користувачка визнала свою провину, суд призначив їй 34 тис. грн штрафу та конфіскував її телефон Хіаоmі Readmi Note 10 S як знаряддя злочину.

Як повідомляв ІМІ, у Дніпрі суд відправив під домашній арешт чоловіка, що викладав на платформі з інтимним контентом Onlyfans фото своєї дружини.

Liked the article?
Help us be even more cool!