IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

На Миколаївщині журналісту перешкоджали в доступі до інформації про кандидатів на вибори ОТГ

У селі Станційне Новобузького району Миколаївської області журналіст ІА Тут.Інфо Юрій Череміс так і не зміг отримати інформацію про кандидатів у депутати та голови місцевого ОТГ, а саме чи готові виборчі бюлетені і чи є там всі прізвища. Про це регіональному представнику ІМІ повідомив сам журналіст.

Так, 24 червня Юрій Череміс прибув на виборчу дільницю, де чергувала голова комісії Мельниченко Наталія Петрівна. Ще на вході, як розповів журналіст, голова комісії почала йому робити зауваження щодо фотографування. На це журналіст назвався та показав посвідчення. Проте надалі він отримав спротив від голови комісії, спочатку вона взагалі відмовлялася надавати будь-яку інформацію, потім заявила, що інформації про кандидатів не має. Як видно на відео, опублікованому в соціальній мережі, Юрій Череміс усе ж таки зайшов до дільниці і його посвідчення навіть зареєстрували, але водночас голова викликала на нього поліцію.

Відкриті вибори

Опубліковано ТУТ.інфо Новий Буг Понеділок, 24 червня 2019 р.

Журналіст каже, що пізніше голова комісії відмовилася від своїх претензій до нього. Але він усе ж таки написав заяву до правоохоронних органів за статтею 171 Кримінального кодексу України з приводу перешкоджання журналістській діяльності. Чи буде внесено дану заяву до реєстру кримінальних проваджень – стане відомо протягом доби.

Ще Новини