ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

На LB.ua подали до суду з вимогою спростування інформації

26.01.2016, 14:54

Адвокат Ростислав Кравець подав до суду на інтернет-видання LB.ua і журналістку, заступницю головного редактора Вікторію Герасимчук, повідомляєтсья на сайті видання.

Кравець вимагає спростувати фрази з тексту Вікторії Герасимчук, за 17 грудня 2015 року, “Такі судді потрібні самому”: "За моєю спиною йому пошепки вторив інший адвокат - як потім з'ясувалося, це був захисник судді Володимира Бугеля - Ростислав Кравець. Він раз у раз пирхав, висловлюючи своєму сусідові коротку думку про інтелектуальні здібності членів ВРЮ (до речі, цього року Ростислав і сам безуспішно претендував на членство у ВРЮ - LB.ua)”.

А також фразу “...- Ну що, обісралися?! - злорадно прошипів за моєю спиною адвокат Кравець", незважаючи на те, що редакція на прохання адвоката прибрала згадку його прізвища із цього речення.

Видання нагадує, що у матеріалі розповідається про те, як Вища рада юстиції намагалася звільнити кількох суддів, які за часів Майдану заарештовували активістів. Зокрема, того дня розглядали питання звільнення суддів Володимира Бугеля, Світлани Гайдук і Наталії Гриньковської, які призначали по два місяці арешту затриманим за події на Банковій.

Усі троє є суддями Шевченківського суду міста Києва. Гайдук і Гриньковська розглядали справи дев'ятьох побитих на Банковій разом із ще однією суддею - Валентиною Малиновською.

Видання зазначає, що Вікторія Герасимчук висвітлювала те, що відбувалося в Шевченківському суді того дня (репортаж “Є такий злочин - отримувати кийком по голові”), а також через рік писала про те, що ніхто із суддів не зазнав жодної кари, ба більше - всі продовжують свою роботу (текст “Вас кошмари не мучать?”).

Одна зі згаданих у статтях суддів - Валентина Малиновська - розглядатиме справу Кравця проти LB.ua.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!