ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

На Філіппінах розстріляли журналіста

27.06.2018, 13:13
Фото - Reuters / Erik De Castro

На Філіппінах 23 червня невідомі вбили журналіста місцевого видання The Media Messenger Мануеля Лаксаману. Про це йдеться в заяві Міжнародного комітету із захисту журналістів (CPJ), повідомляє Громадське.

Журналіста розстріляли, коли він їхав на авто в місті Кабанатуан, у провінції Нуева Есіха на острові Лусон. Згідно з повідомленнями, Лаксамана виїхав з вулиці, де в його авто почали стріляти. Журналіст помер у медичному центрі міста.

Як повідомляє філіппінська газета Inquirer, Лаксамана розстріляли, коли він повертався додому із зустрічі з іншими операторами кар'єрів.

Журналіст також працював розробником нерухомості і оператором кар'єрів. Поліція заявила, що його вбивство може бути пов'язане з його роботою в якості підрядника на каменоломні в провінції Нуева Еджія.

Лаксамана також очолював на Філіппінах організацію Центральної медіа-асоціації “Лусон”.

Комітет із захисту журналістів засудив вбивство Лаксамани і закликав владу країну встановити вбивць та притягнути їх до відповідальності.

Філіппіни посідають п'яте місце у списку країн, де панує найбільша безкарність за вбивство журналістів, згідно з рейтингом CPJ.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!