ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

На Дніпропетровщині журналістів не пустили на сесію міськради

04.05.2020, 13:09
Фото – beg.dp.ua
Фото – beg.dp.ua

28 квітня журналістів не пустили на сесію Павлоградської міської ради (Дніпропетровська область), повідомляє видання "Бегемот". 

Як пише видання, журналістів, крім обраних, не пустили навіть за сприяння поліції, яка склала протокол про кримінальне правопорушення. Недопуск охоронець міськради пояснив епідемією коронавірусу. Водночас він не показав ані поліції, ані журналістам будь-яких наказів або нормативних документів, на підставі яких журналістів не пускають на пленарне засідання.

Журналісти сайтів "Бегемот" та "Наш Павлоград" написали заяву в поліцію про перешкоджання. Поліцейский склав протоколи, прийнявши заяви в журналістів. 

За словами редактора сайту "Наш Павлоград" Едуарда Станка, на сесії міськрада планувала перерозподілити 30 млн грн бюджетних коштів.

Як повідомляв ІМІ, 22 квітня у Кривому Розі (Дніпропетровська область) представники КП "Муніципальна гвардія" виштовхали журналістів сайту "Перший Криворізький" із внутрішнього двору виконкому міської ради, де мало відбутися пленарне засідання сесії. Водночас на сесію пустили журналістів комунальної ТРК "Рудана".

Поліція Кривого Рогу за фактом перешкоджання журналістам "Першого Криворізького" відкрила кримінальне провадження за ст.171 Кримінального кодексу України ("Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів").

Liked the article?
Help us be even more cool!