IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

28

80

2

27

На Чонгарі відкрили телевежу, яка мовитиме на Херсонщину та Крим

На Херсонщині, на адміністративній межі з Кримом в с. Чонгар, офіційно відкрили телекомунікаційну вежу, яка вестиме трансляцію на північні райони окупованого півострова. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на офіційну сторінку у Twitter Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

“Завершено будівництво 150–метрової вежі в с. Чонгар. Сьогодні розпочнеться мовлення на територію деяких районів Херсонської області та Криму”, – йдеться у повідомленні.

Висота новозбудованої вежі сягає 150 метрів, максимальний радіус поширення радіосигналу – 120-130 км, впевнений прийом – до 80 км. Територія розповсюдження сигналу: Генічеський та Новотроїцький райони Херсонської області, а також Джанкойський та Красноперекопський райони Автономної Республіки Крим. Також сигнал можна, з певними перешкодами, приймати в Красногвардійському районі, північній частині Білогорського та Сімферопольського районів.

Технічні можливості станції дадуть змогу транслювати в подальшому всі теле- та радіоканали українських мовників, яким будуть видані відповідні ліцензії.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року Нацрада з питань телебачення і радіомовлення провела конкурс на чотири радіочастоти. Ліцензію на частоту 100.7 FM отримало “Українське радіо”; на 101.4 FM – кримськотатарська радіостанція “Meydan”, яка нещодавно відновила своє мовлення на материку; на 105,9 FM – нова кримська радіостанція “Радіо Крим.Реалії”; на 107.8 FM – місцеве радіо “Херсон ФМ”.

Фото – Міністерство з питань тимчасово окупованих територій

Ще Новини