ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

МЗС Фінляндії запустило онлайн-курс щодо санкцій

Міністерство закордонних справ Фінляндії запустило відкритий для всіх онлайн-курс про міжнародні санкції, зокрема проти Росії, щоб підвищити знання фінів про цей інструмент.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на МЗС Фінляндії.

“Ефективне впровадження санкцій вимагає розуміння санкцій та їхнього застосування. Щоб розширити знання фінів про санкції, міністерство закордонних справ опублікувало відкритий для всіх онлайн-курс про санкції. Курс охоплює не лише основні аспекти санкцій, які повторюються в усіх санкційних системах, а й особливості санкцій проти Росії”, – зазначило відомство.

Курс охоплює основи санкцій та способи їхнього дотримання. Багато фундаментальних питань, таких як поняття коштів та економічних ресурсів, заморожування коштів, принципи заборони експорту та імпорту, повторюються в різних санкційних режимах.

У курсі на прикладах висвітлюються санкційні правила, особливо ті, що пов'язані із широкими санкціями проти Росії. Курс містить спеціальний розділ, присвячений виявленню обходу санкцій, а також практичні інструкції щодо належної обачності для компаній та органів влади.

“Санкції ЄС проти Росії є безпрецедентно широкими, що створює виклики для багатьох операторів у практичному застосуванні санкцій. З погляду ефективності санкцій надзвичайно важливо, щоб і компанії, і органи влади знали, як їх застосовувати. Я сподіваюся, що вступний курс про санкції допоможе операторам правильно застосовувати санкції”, – сказала міністерка закордонних справ Фінляндії Еліна Валтонен.

Курс триває кілька годин, і є можливість отримати сертифікат про його проходження.

Проєкт “Pakotteiden peruskurssi” (“Вступ до санкцій”) проводить Фінський інститут державного управління HAUS на замовлення міністерства закордонних справ. Зміст курсу розроблено за участю фахівців з питань санкцій з міністерства закордонних справ та інших органів влади, а також представників торгівлі, промисловості та бізнесу.

Liked the article?
Help us be even more cool!