IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Ми прибираємо посередника у спілкуванні з аудиторією – прес-секретарка Зеленського

Фото – ukrinform.ua

Прес-секретарка Президента України Юлія Мендель наголосила на тому, що процеси споживання та усвідомлення інформації постійно змінюються, адже ми живемо у цифровому світі.

Про це вона заявила 6 червня під час круглого столу “Свобода слова в Україні: виклики та можливі рішення” з нагоди Дня журналіста, повідомляє Укрінформ.

“А відтак перед журналістами стоїть колосальна відповідальність щодо того, як подати цю інформації, як її перевірити, як зробити фактчек цієї інформації, ну і те, як перебувати в цій інформаційній конкуренції”, – сказала Мендель.

За її словами, в Адміністрації Президента України підтримують свободу слова та поважають журналістів. “Але давайте не забувати, що медіа і влада ідуть по різні боки однієї дороги. Та все ж таки крокують до однієї мети – до єдиної держави”, – сказала Мендель.

Вона також зазначила, що в АПУ розуміють важливу роль використання цифрових медіа. “Ми прибираємо посередника у спілкування з аудиторією, ми можемо бути незалежними, ми можемо розширювати свої контакти і стати більш професійними”, – підкреслила прес-секретарка.

Нагадаємо, 6 червня в Україні відзначають День журналіста.

Як повідомляв ІМІ, 6 червня медіарух “Медіа за усвідомлений вибір” з нагоди професійного свята, Дня журналіста, звернувся до Президента України Володимира Зеленського з пропозицією першочергових медіареформ.

Ще Новини