ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

МОЗ та Facebook запускають сервіс миттєвого інформування про коронавірус в Україні

16.03.2020, 10:17
Фото – фейсбук МОЗ
Фото – фейсбук МОЗ

Українці отримуватимуть від Facebook сповіщення з актуальною та достовірною інформацією від Міністерства охорони здоров'я про ситуацію навколо поширення коронавірусу в країні. Про це повідомляється на офіційній сторінці МОЗ у фейсбуку.

"У рамках протидії поширенню вірусної інфекції COVID-19 в Україні та з огляду на зростаючу потребу користувачів у коректній та своєчасній інформації Міністерство охорони здоров'я України разом з Facebook запускають розширений доступ до місцевих сповіщень Facebook. Це дасть можливість швидко отримувати актуальну та достовірну інформацію щодо коронавірусу з офіційних джерел МОЗ України, таких як офіційний вебсайт міністерства moz.gov.ua та сайт із відповідями на основні питання про COVID-19 covid19.com.ua", – йдеться в повідомленні.

Так, у стрічці новин автоматично з'являтиметься повідомлення від Facebook з посиланням на урядове джерело з достовірною інформацією. 

"Трохи пізніше з'явиться search modules – сповіщення для тих, хто сам шукає інформацію про коронавірус. Також Facebook підтримуватиме офіційну сторінку Міністерства охорони здоров'я України. Мова сповіщення буде відповідною до налаштувань профілю користувача", – повідомили в МОЗ та висловили подяку Facebook.

Liked the article?
Help us be even more cool!