ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Моя країна знищує Україну і саму себе": Земфіра зробила "антивоєнну" заяву у Лондоні

04.11.2022, 17:56
Фото - скрін з відео
Фото - скрін з відео

Російська співачка Земфіра Рамазанова під час виступу у лондонському Альберт-холі 3 листопада висловила думки щодо війни Росії проти України.

Це був концерт європейського туру співачки на підтримку альбому «Borderline», пише російське видання "Медуза" та зауважує, що на кожному виступі перед виконанням пісні "Не стреляйте" співачка висловлювалася проти війни в Україні. 

У Лондоні вона сказала наступне:

"Я хочу висловити підтримку Україні. Я розумію, що більше ніколи не зіграю в Україні. Але дуже добре пам'ятаю ці концерти: Харків, Дніпро, Київ, Донецьк, моя улюблена Одеса. Я чудово це пам'ятаю. І, звичайно, цього у мене ніхто не забере, це назавжди зі мною. Але натомість мені дуже шкода Росію. Я дуже люблю мою Росію. Я неодноразово проїхала її вздовж і впоперек. Я бачила світлі обличчя на концертах. І це також завжди буде зі мною. Але зараз йде війна. Абсолютно безглузда, жорстока. І зараз моя країна знищує Україну і саму себе. Дуже хочеться миру. Ні війні!"

Як повідомляв ІМІ, у червні російське видання "Фонтанка" опублікувало список музикантів, виступи яких заборонено в Росії. Один зі співрозмовників видання підтвердив, що “список правильний”, та уточнив, що він щодня коригується та доповнюється. У червні до списку увійшли 30 музикантів. Серед них гурти ДДТ, Бі-2, "Ногу свело", "Машина времени", "Аквариум", "Несчастный случай", Валерій Меладзе, Земфіра, репери Oxxxymiron, Face, Моргенштерн, Лигалайз та інші.

Liked the article?
Help us be even more cool!