ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Московський суд продовжив арешт Сущенку ще на два місяці

24.01.2018, 12:34
Фото - Марк Фейгін

Московський міський суд продовжив термін утримання під вартою журналісту Укрінформу Роману Сущенку ще на два місяці - до 30 березня. Про це повідомив адвокат журналіста Марк Фейгін у Twitter.

“Московський міський суд продовжив термін утримання під вартою Роману Сущенку до 30 березня 2018 року. Завтра буде подана апеляційна скарга”, - написав адвокат.

Як повідомляв ІМІ, 18 січня 2018 року Московський міський суд відхилив апеляційну скаргу захисту журналіста Укрінформу Романа Сущенка на рішення суду першої інстанції про продовження терміну утримання його під вартою до 30 січня 2018 року.

27 листопада 2017 року Московський міський суд продовжив арешт українському журналісту Роману Сущенку до 30 січня 2018 року.

30 вересня 2016 року у Москві (Росія) неправомірно був затриманий власний кореспондент агентства "Укрінформ" у Франції Роман Сущенко за звинуваченням “у шпигунстві”.

ФСБ РФ його ідентифікує як кадрового співробітника української військової розвідки – полковника, який збирав відомості про діяльність російських Збройних сил. Порушено кримінальну справу за статтею “Шпигунство”.

Роман Сущенко всі звинувачення відкидає. Українська сторона називає звинувачення проти журналіста безпідставними і вимагає негайно його звільнити.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!