ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Morgan Stanley оштрафувала банкірів на мільйони доларів через використання WhatsApp

27.01.2023, 18:00
Фото – rtl.de
Фото – rtl.de

Morgan Stanley оштрафує на суму від кількох тисяч до понад мільйон доларів співробітників, які використовували для робочих листувань платформи обміну повідомленнями, такі як WhatsApp, пише "Економічна правда" з посиланням на Reuters.

Штрафи коливалися від кількох тисяч доларів для одних співробітників до більш ніж 1 мільйона доларів для інших. 

Згідно з джерелом, знайомим із ситуацією, суми штрафу визначалася такими факторами, як кількість надісланих повідомлень, стаж роботи та те, чи отримували співробітники вже попередження.

На цей крок компанія пішла після того, як кредитор погодився виплатити 200 мільйонів доларів Комісії з цінних паперів і бірж США у 2021 році для вирішення розслідувань спілкування співробітників на платформах обміну повідомленнями, які не були схвалені компанією.

Орган саморегулювання Волл-стріт – Управління регулювання фінансової індустрії – вимагає від брокерів-дилерів вести облік усіх комунікацій, пов’язаних з бізнесом. Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) перевіряла, чи кредитори відстежували цифрові комунікації співробітників.

У вересні SEC оштрафувала 16 фінансових компаній, включно з великими світовими банками, на загальну суму 1,8 мільярда доларів після того, як співробітники обговорювали угоди та операції на своїх персональних пристроях і в додатках. 

Відтоді розслідування розширилося за межі брокерів-дилерів до інвестиційних фондів і консультантів, за словами чотирьох людей, знайомих з розслідуванням, повідомляло агентство в жовтні.

Як повідомляв ІМІ, у ЄС оштрафували WhatsApp на 5,5 млн євро за порушення законів про захист приватності.

Liked the article?
Help us be even more cool!