ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

МОН затвердило розклад національного мультипредметного тесту у 2024 році

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2024 році. Заплановано проведення основних та додаткових сесій.

Про це йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:

  • основні: 14 травня – 25 червня;
  • додаткові: 11–19 липня.

Для реєстрації передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь в НМТ, – основний та додатковий. 

Основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (10–15 травня) буде можливість зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій тим, хто не зміг цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та тим, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм у реєстрації відмовили. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

З 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня. 

Інформація про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщена в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

У центрі зазначили, що з міркувань безпеки інформацію про те, де на території України відбудуться тестування, не публікуватимуть ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на їхніх офіційних сторінках у соцмережах. Учасникам також рекомендують не розголошувати, де й коли проходитиме тестування.

Раніше Міністерство освіти і науки опублікувало Порядок проведення Національного мультипредметного тесту у 2024 році. 

Liked the article?
Help us be even more cool!