ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Міноборони закликає українців не повідомляти про надання Україні зброї

09.03.2022, 12:01
Фото – Міністерство оборони
Фото – Міністерство оборони

Міністр оборони Олексій Резніков закликає українців не поширювати повідомлення щодо надання країнами-партнерами тієї чи іншої зброї нашій державі. 

Про це він написав 9 березня на своїй фейсбук-сторінці.

“Військово-технічне співробітництво – дуже делікатна сфера, яка вимагає надзвичайно виваженого підходу до публічних коментарів. Особливо в період війни. У зв’язку з цим я звертаюся з проханням до усіх. Будь ласка, не поширюйте повідомлення щодо надання певними країнами тієї чи іншої зброї нашій державі. Утримайтесь від коментарів з цього приводу. Залиште право висловлюватись на ці теми виключно офіційним особам”, – зазначив міністр.

Резніков зазначив, що розуміє прагнення людей поділитися добрими новинами.

“Але інколи це створює інформаційний фон, який негативно впливає на результат. Це може ускладнити отримання додаткових спроможностей нашою армією, які вона просто повинна отримати. Внаслідок цього Україна може нести втрати, яких ми могли уникнути і маємо уникати!” – зазначив міністр.

Він додав, що військово-політичне керівництво держави проводить інтенсивні перемовини з нашими партнерами з метою отримання допомоги для захисту України. Міністерство оборони працює на своєму рівні як у напрямі залучення матеріально-технічної допомоги, так і шляхом взаємодії з комерційними постачальниками.

“Усю інформацію, яку можна буде оприлюднити за погодженням з партнерами, ми обов’язково і своєчасно оприлюднимо. Ворог не повинен знати, чого йому чекати. Нехай це буде для нього неприємним сюрпризом”, – написав Резніков.

Liked the article?
Help us be even more cool!