Генеральний директор телеканалу ТВі Микола Княжицький заявив про медійну атаку проти ТВі: «За останні 2 дні у деяких інтернет-виданнях та газетах з’явилися брехливі замовні матеріали проти ТВі». Про це він повідомляє в своєму особистому блозі в «Українській правді».
 
 
У матеріалах українською і російською мовою йдеться про те, що буцімто Княжицький не справляється з керуванням та «кидає» своїх англійських інвесторів на гроші.
 
Кілька ЗМІ звернулися до Княжицького з інформацією, що їм так само пропонували подібного роду матеріали, але вони відмовилися їх друкувати. Це «Газета по-українськи», «Україна молода» та сайт «Аргумент». Представниця останнього Тетяна Шалімова повідомила, що матеріал був присланий через відоме рекламне агентство, проте відмовилася оприлюднити його назву.
 
В «Україні молодій» матеріал навіть готувався до друку, його зняли в останній момент.
 
Микола Княжицький подякував тим ЗМІ, що відмовилися від друку «чорного піару».