ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Microsoft сплатить $20 млн за незаконний збір особистої інформації про дітей

07.06.2023, 10:40
Фото – pexels.com / Salvatore De Lellis
Фото – pexels.com / Salvatore De Lellis

Корпорація Microsoft сплатить $20 мільйонів для врегулювання звинувачень Федеральної торгової комісії США (FTC) в незаконному зборі особистої інформації про дітей без згоди їхніх батьків. Про це йдеться в заяві FTC, повідомляє Reuters.

Компанію звинуватили в порушенні закону США про захист конфіденційності дітей в інтернеті через збір та збереження особистої інформації від дітей, які зареєструвалися в її ігровій системі Xbox, не повідомивши батьків або не отримавши згоди їхніх батьків.

“Постанова вимагає від Microsoft вжити заходів для покращення захисту конфіденційності дітей-користувачів її системи Xbox. Це розширить захист закону на сторонніх видавців ігор, з якими Microsoft ділиться даними дітей”, – зазначила FTC.

Представник Microsoft заявив, що компанія зобов'язується виконати наказ. Він додав, що процес створення облікових записів буде оновлений, а збій у збереженні даних, виявлений у системі компанії, буде усунутий.

“Запропонована нами постанова полегшує батькам захист конфіденційності їхніх дітей на Xbox і обмежує інформацію, яку Microsoft може збирати й зберігати про дітей”, – сказав директор Бюро захисту прав споживачів FTC Семюель Левін.

Згідно зі скаргою, Microsoft зберігала дані, які вона збирала від дітей під час процесу створення облікових записів, із 2015 до 2020 року.

Закон вимагає від онлайн-сервісів і вебсайтів, орієнтованих на дітей віком до 13 років, повідомляти батьків про особисту інформацію, яку вони збирають, і отримувати згоду батьків, що підлягає перевірці, перш ніж збирати та використовувати будь-яку особисту інформацію дітей.

Liked the article?
Help us be even more cool!