ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Meta провела останній етап звільнень співробітників

25.05.2023, 13:34
Фото – forbes.com
Фото – forbes.com

Компанія Meta провела 24 травня останній із трьох етапів скорочення співробітників. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Reuters.

На початку цього року Meta стала першою великою технологічною компанією, яка оголосила про другий раунд масових скорочень.

“Кілька співробітників, які працюють у таких командах, як маркетинг, рекрутинг, інженерія та корпоративні комунікації, звернулися до LinkedIn (платформа для пошуку роботи – Ред.) у середу, щоб оголосити про своє звільнення”, – йдеться в повідомленні.

Виконавчий директор компанії Марк Цукерберг у березні заявив, що основна кількість звільнень у компанії в другому раунді проходитиме в три етапи протягом кількох місяців і має завершитися здебільшого в травні. Він додав, що після цього ще можуть тривати деякі менші етапи скорочень.

Загалом скорочення стосувалися переважно неінженерних посад, зміцнюючи позиції тих, хто працює над написанням кодів у Meta.

Під час квітневих скорочень у компанії звільнили близько 4 тисяч співробітників, повідомив Цукерберг.

У Meta в середу повідомили, що останні скорочення, ймовірно, вплинуть на близько 490 співробітників у міжнародній штаб-квартирі в Дубліні, що становить майже 20% робочої сили компанії в Ірландії.

Нагадаємо, у жовтні 2022 року компанія Meta звільнила понад 11 тисяч працівників у межах масових скорочень.

Liked the article?
Help us be even more cool!