ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Мерія Кременчука через суд хоче забрати приватну телекомпанію "Візит"

12.04.2013, 14:13

Автозаводський районний суд міста Кременчук арештував майно приватної телекомпанії “Візит”. Про це заявив мер Кременчука Олег Бабаєв на прес-конференції 12 квітня, повідомляє “Кременчуцький Телеграф”.

За його словами, в Автозаводському районному суді розглядається позов комунальної Кременчуцької телерадіокомпанії до приватної телекомпанії «Візит». “Судом накладено арешт на все майно телекомпанії”, - заявив Олег Бабаєв журналістам.

Він зазначив, що уважно проаналізував історію становлення «Візиту», починаючи з лихих 90-х, і прийшов до висновку, що сім'я Мельник володіє телекомпанією незаконно.

“Тоді (в 90-ті) приватної телекомпанії «Візит» не існувало. Було завдання перед керівниками міста зробити суспільне телебачення. Туди були витрачені чималі кошти - підприємств, міста. Після того, як керівництвом міста в особі колишнього мера Белана, який вирішив своїм рішенням, а не рішенням міської ради, перереєструвати колективне підприємство в приватне підприємство, це майно перейшло в руки сім'ї Мельник”, - сказав Бабаєв.

За словами мера, він зустрічався з власником «Візиту» Олександром Мельником з пропозицією віддати телебачення у власність міської влади, але той відмовився.

"Вони (Мельники) володіють телекомпанією незаконно, - заявив Бабаєв, - і нічого не вкладають у культурний розвиток міста. Вони будують приміщення на ринках, яхт-клуби і продовжують вводити цензуру. Я вважаю своїм моральним обов'язком повернути телебачення народу, вважаю своїм обов'язком зробити так, щоб телекомпанія «Візит» стала міською. Щоб вона стала власністю кожного громадянина".

На прес-конференції журналістам роздали схему створення і становлення телекомпанії «Візит» за версією мерії. Міська влада вважає, що у витоків міського телемонополіста стояв виконком міської ради та асоціація промислових підприємств Кременчука - саме вони були основними ідеологами, засновниками і донорами підприємства ТОВ «КТБ». Дане підприємство, для виконання окремих функцій, створило мале підприємство «Візит». МП «Візит», спільно з ТТЦ «Електрон», створили МКП «Візит», яке сконцентрувало на собі максимум активів міського телебачення. На основі МКП «Візит», після виведення зі складу власників ТТЦ «Електрон», і було створено нині існуюче ПП «Приватна телекомпанія« Візит». Мер Кременчука Олег Бабаєв вважає, що документи про вихід «Електрона» із засновників МКП «Візит» були підроблені.

Водночас, як пише видання, конфлікт між міською владою в особі мера Олега Бабаєва і телекомпанією «Візит» почався в 2012 році - телекомпанія перестала транслювати новини комунальної телерадіокомпанії, стали частіше виходити критичні сюжети, а мер заявив, що «Візит» ввів цензуру. По місту були розвішані плакати «Чому ріжуть Бабаєва?». З бюджету міста стали виділятися додаткові суми на розвиток власного комунального телебачення, а з родиною власників «Візиту» міськрада став розривати в односторонньому порядку договору оренди. Почалася судова тяганина. Ряд журналістів, присутніх на прес-конференції, висловили свої сумніви щодо того, що в разі перемоги мерії в суді «Візит» стане суспільним телебаченням. Висловлюються припущення, що він може перетвориться на ще один канал для провладної пропаганди, і на ньому зникнуть критичні матеріали щодо дій чи бездіяльності властей.

Liked the article?
Help us be even more cool!