ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Мер Івано-Франківська разом з заступником відвідували дільницю, прикриваючись журналістськими посвідченнями

22.07.2019, 11:45

У Івано-Франківську міський голова Руслан Марцінків та його перший заступник Микола Вітенко перебували на виборчі дільниці №260898, аргументуючи своє перебування там наявністю журналістського посвідчення від місцевого ЗМІ. Про це повідомляється на сайті Опори.

Міський голова на дільниці спілкувався із членами ДВК. Спостерігачі Опори поцікавились у Руслана Марцінківа, чому він перебуває на дільниці, адже на той момент, як свідчили світлини у соцмережах, міський голова вже проголосував. “Марцінків відповів, що як представник органу місцевого самоврядування, цікавиться перебігом виборчого процесу. Він повідомив, що має журналістське посвідчення від місцевого ЗМІ, яке залишив в авто, бо досі його про посвідчення ніхто не питав”, - йдеться у повідомленні.

Після спілкування зі спостерігачем міський голова покинув межі виборчої дільниці.

Микола Вітенко показав спостерігачці журналістське посвідчення.

“У день голосування на виборчій дільниці дільниці можуть перебувати довірені особи кандидатів, члени комісій вищого рівня, уповноважені особи партій, спостерігачі - міський голова та його заступники у цей перелік не входять”, - сказав Богдан Морикіт, координатор спостереження Опори за виборами в Івано-Франківській області.

Liked the article?
Help us be even more cool!