ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Медійна ініціатива за права людини" отримала премію від уряду Королівства Нідерландів

06.12.2022, 15:00
Фото – facebook.com / mariia.semenchenko
Фото – facebook.com / mariia.semenchenko

Українська правозахисна організація "Медійна ініціатива за права людини" отримала цьогорічну премію від уряду Королівства Нідерландів "Тюльпан прав людини.

Церемонія вручення відбулася 5 грудня в Посольстві Нідерландів в Україні, пише "Детектор медіа"

"Ми хочемо присвятити "Тюльпан" усім жертвам воєнних злочинів в Україні, усім тим хоробрим людям, які продовжують опір, і всім, хто віддав своє життя за Україну та свободу", – наголосила співзасновниця організації Ольга Решетилова.

Разом з нею нагороду отримали співзасновниця МІПЛ Марія Томак та координаторка Тетяна Катриченко.

"Правозахисники, як і всі українці, працюють у дуже складних умовах через повномасштабне вторгнення Росії. Але те, як вони допомагають людям, які опинилися на тимчасово окупованій території, як документують злочини та адвокатують підтримку України, дає всім нам віру та впевненість у тому, що злочинців буде притягнуто до відповідальності та покарано. Цією премією ми хочемо сказати, що Нідерланди з вами", – заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Єннес де Мол.

"Медійну ініціативу за права людини" заснували у 2016 році. Основною діяльністю організації були журналістські розслідування порушень прав людини з подальшим адвокаційним супроводом справ. Наразі МІПЛ також документує злочини, які скоює Росія в Україні.

Премію "Тюльпан прав людини" вручають уже вп’яте. Її щорічно присуджує правозахисникам Міністерство закордонних справ Нідерландів за видатні досягнення в боротьбі за права людини.

Liked the article?
Help us be even more cool!