ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Медіахолдинг Руперта Мердока повідомив, що кібератаку на його ресурси вчинили китайські "урядові" хакери

08.02.2022, 15:11
Фото – pexels.com
Фото – pexels.com

Американський медіахолдинг News Corp, заснований Рупертом Мердоком, заявив про атаку хакерів на свої ресурси й що за атакою стояли китайські “урядові” хакери.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням видання, яке належить медіахолдингу, The Wall Street Journal.

News Corp виявила втручання у свої ресурси 20 січня 2022 року, після чого найняла компанію Mandiant, яка працює у сфері інформаційної безпеки, для розслідування інциденту. Також до розслідування залучили правоохоронні органи.

У документах, поданих до Комісії з цінних паперів і бірж, повідомляється, що за атакою стояли китайські “урядові” хакери. Зловмисники, ймовірно, отримали доступ до електронної пошти та документів журналістів і співробітників “низки видань і бізнес-підрозділів”.

Серед них видання The Wall Street Journal і його материнська компанія Dow Jones, газета The New York Post, одна британська газета, яка належить холдингу, а також штаб-квартира News Corp.

Відомо, що атака почалася через одного зі сторонніх хмарних провайдерів компанії. Попередні дані Mandiant показують, що за атакою стояли люди, які “діють в інтересах уряду Китаю”. Метою операції був, ймовірно, збір розвідданих.

News Corp – один з найбільших у світі медіахолдингів, який існує ще з 1979 року. Він володіє The Sun, Barron's, The Australian, The Times і Market Watch, порталом нерухомості Realtor.com і видавництвом HarperCollins.

Liked the article?
Help us be even more cool!