Маріупольським пропагандистам перестали платити зарплату – соцмережі
Маріупольським пропагандистам з каналу "Маріуполь 24", які співпрацюють з окупантами, перестали платити зарплату.
Про це працівники телеканалу почали писати в соціальних мережах, передає 0629.com.ua.
"Крик душі! Вже не знаємо, куди звертатися. На телеканалі в Маріуполі шалене затримування в зарплаті! Скільки можна знущатися з людей. Мало того, що працюємо в жахливих умовах, у жахливому офісі, на старому обладнанні. Періодично приїжджають директори Черкашин, Ємельянов та Петренко. Обіцяють золоті гори, але нічого не виконують. Принижують людей, ображають. Уже просто немає сил. Звертаюся до всієї верхівки: зверніть на це свавілля увагу. З таким підходом до працівників у нашій республіці ніколи не буде ладу", – пише анонімно працівниця каналу.
Вона не поодинока. Є й інші повідомлення про те саме.
"Шановні Черкашин Миколо (у минулому директор телеканалу Юніон, а зараз директор друкованого холдингу) та Ємельянов Володимире (у минулому заступник Черкашина, а зараз директор Юніону), з вашим приходом (на "Маріуполь 24". – Ред.) стало лише гірше! Ви хочете забрати у своє керування всі телеканали та радіо, але з вашими методами керівництва у вас це не вийде! Через вас люди сидять без грошей! Затримування божевільне! Ви тільки свої кишені набиваєте, а про людей не думаєте! На телеканал у Маріуполі були виділені гроші на закупівлю гарного обладнання, у результаті немає ні грошей, ні обладнання. На Першому республіканському каналі через вас звільнялися люди, на "Оплоті" – та сама ситуація. Та й на друкованому холдингу люди звільняються натовпами. Якщо ви звикли до плинності кадрів на своєму "Юніоні", то сидіть і працюйте на своєму "Юніоні", а решті дайте спокій! Краще вдома сидіти, ніж з вами працювати безкоштовно", – повідомляє інший колаборант.
У коментарях пропагандистам радять зробити про це сюжети.
Інші маріупольці вважають, що для пропагандистів, які називають себе журналістами, невиплата зарплат – це покарання за брехню, яку вони щодня показують у своїх сюжетах на телебаченні.
Ось декілька цитат.
"На будівництво йдіть. Ви ж самі стільки назнімали матеріалу щодо будівництва, що, напевно, знаєте, де із зарплатами норм. Побудьте по той бік дзеркала і грошей заробите".
![](/upload/media/2023/09/19/65098a08b1677-znimok-ekrana-2023-09-18-115613-650811cfe8e7e.png)
"Так ви ж телебачення, це ми повинні до вас звертатися по допомогу, у вас же в Пітері є друзі на телебаченні – попросіть і розголосіть на всю Росію, нехай тоді вони варені будуть, головне – не бійтеся".
А у відповідь співробітниця каналу зазначає:
"Невже ви думаєте, що співробітники можуть знімати ефіри про все, про що хочуть?"
![](/upload/media/2023/09/19/65098ab912816-znimok-ekrana-2023-09-18-115719-650811cf3eb8b.png)
Як повідомляв ІМІ, журналісти Маріуполя, що перейшли на бік ворога, забезпечували прямий ефір освітнього форуму “Південь Молодий”, який окупанти проводили на узбережжі Азова – на Бердянській косі (м. Бердянськ, Запорізька обл.).
Help us be even more cool!