ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Маляр закликала адміністраторів тг-каналів не викладати новини з фронту в режимі онлайн

07.07.2023, 15:15
Фото – euractiv.com
Фото – euractiv.com

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр закликала адміністраторів телеграм-каналів, які пишуть про ситуацію на фронті, не викладати новини з фронту в онлайн-режимі та день у день.

"Наших накривають одразу після цього. Така специфіка нашого ворога", – написала Ганна Маляр.

Вона нагадала, що розповідати про це можна лише після оприлюднення інформації офіційними спікерами – Генштабом, ОСУВами, Міноборони.

"Ми всі узгоджуємо інформацію перед оприлюдненням з підрозділами безпеки операцій та безпосередньо з командуваннями на місцях", – зауважила заступниця міністра.

Нагадаємо, начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов закликав громадян повідомляти військових, правоохоронців про проліт ракети чи дрона: ця інформація допомагає збивати ворожі цілі. Поліція Київщини під час кожного повітряного удару росіян отримує від 60 до 100 таких дзвінків. Нєбитов додав, що росіяни використовують ракети й дрони на дуже малих висотах і Силам оборони складно їх заздалегідь виявити. Тому коли люди чують наближення об’єкта і оперативно повідомляють про це, то відповідні наряди, які перебувають безпосередньо на території, дуже швидко отримують цю інформацію, і "багато чого вдається збивати таким чином".

Liked the article?
Help us be even more cool!