ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Малайзія не братиме участі у Франкфуртському книжковому ярмарку через проізраїльську позицію організаторів

17.10.2023, 13:57
Фото – Reuters
Фото – Reuters

Міністерство освіти Малайзії відмовилося від участі в цьогорічному Франкфуртському книжковому ярмарку, звинувативши організаторів у проізраїльській позиції, пише Reuters.

Рішення Малайзії скасувати свою участь у найбільшому книжковому ярмарку у світі міністерство оголосило після того, як літературна спілка Litprom після нападу терористів ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня заявила, що переносить церемонію вручення премії роману палестинського автора, яка мала відбутися під час ярмарку.

Організатори події також написали на Facebook, що цьогоріч робитимуть єврейські й ізраїльські голоси "особливо помітними".

"Міністерство не йтиме на компроміси щодо насильства, яке чинить Ізраїль у Палестині, безсумнівно порушуючи міжнародні закони й права людини. Наше рішення (скасувати участь) збігається з позицією нашого уряду, яка полягає в солідарності й цілковитій підтримці Палестини", – йдеться в заяві міністерства освіти Малайзії.

Малайзія є переважно мусульманською країною й стоїть на боці Палестини: цього тижня прем’єр-міністр Анвар Ібрагім сказав, що не погоджується із західним тиском щодо засудження ХАМАС.

Анвар після телефонної розмови з лідером ХАМАС Ісмаїлом Ганіє закликав до негайного припинення обстрілів Гази й створення гуманітарного коридору.

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!