ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Литва вирішила заблокувати доступ до пропагандистського сайту Sputnik

11.07.2019, 10:21
Фото – скриншот з sputniknews.lt

Литовська комісія з радіо і телебачення постановила заборонити доступ до пропагандистського сайту агентства Sputnik Литва через порушення авторського права.

Про це повідомляється на сайті комісії, повідомляє Укрінформ.

“З метою захисту авторських прав в інтернеті, 10 липня Литовська комісія з радіо і телебачення (далі – RTCL) ухвалила рішення видати обов'язкові інструкції для постачальників послуг доступу в інтернет, щоб припинити несанкціоноване розголошення захищеного авторським правом контенту на веб-сайті https://sputniknews.lt/", - йдеться в повідомленні.

3 липня до комісії звернулася литовська телерадіокомпанія LRT, яка повідомила, що Sputnik без дозволу розміщував на своєму сайті публікації порталу LRT. 

“LRT зверталася до адміністратора вебсайту і хостинг-провайдера з проханням видалити незаконно опублікований контент, захищений авторським правом, але його продовжували незаконно публікувати: адміністратор цього вебсайту продовжував побічно заохочувати користувачів використовувати незаконно опубліковані матеріали, захищені авторським правом. На момент звернення LRT було опубліковано 1464 статті”, – пояснював регулятор.

Литовська комісія з радіо і телебачення постановила видати обов'язкові інструкції постачальникам послуг в інтернеті – заблокувати доступ до сайту Sputnik Литва на території країни.

Рішення набере чинності після того, як його затвердить Вільнюський окружний адміністративний суд.

Як повідомляв ІМІ, 4 липня суд у Люксембурзі ухвалив рішення, яким країни Євросоюзу можуть обмежувати роботу телеканалів, на яких присутня пропаганда ненависті, переводячи їх на мовлення винятково на платній основі. 

Суд підтримав рішення Литовської комісії з радіо і телебачення, яка в травні 2016 року зобов’язала ретрансляторів на один рік перевести російськомовний телеканал NTV Mir Lithuania в пакет програм, доступних лише після внесення додаткової плати.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!