ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Львівський медіафорум створив для журналістів застосунок з вакансіями, проєктами та грантами

19.09.2022, 18:00
Фото – Львівський медіафорум
Фото – Львівський медіафорум

Львівський медіафорум створив для журналістів застосунок Nibly задля пошуку партнерств. Про це повідомляється на сайті організації.

Мета Nibly – спростити взаємодію між медіафахівцями з різних країн: досить переглянути профіль у застосунку та написати в чат. Створити акаунт у додатку можуть і компанії (редакції, агенції), і спеціалісти. 

У застосунку можна знайти проєкти й вакансії для журналістів, редакторів, медіаменеджерів, перекладачів, фотографів, відеографів, піарників, есемемників тощо. Крім того, у ньому є профілі компаній та спеціалістів. 

Nibly дає компаніям змогу створювати пропозиції роботи та обирати спеціалістів серед тих, хто на них відгукнувся. А спеціалістам – створити профіль з посиланнями на портфоліо та переглянути пропозиції роботи в обраному регіоні. Окрім опису завдання, пропозиція містить умови оплати: грошова винагорода або pro bono. Щоб відгукнутися на пропозицію, спеціаліст / спеціалістка вказує бажану суму та час виконання. Щойно компанія обирає виконавця / виконавицю – контактує з ним / нею в чаті щодо деталей.

Прозорість і безпеку взаємодії в Nibly забезпечено культурою фідбеку: обидві сторони можуть залишати верифіковані відгуки, які будуть відображені в профілі. 

Крім того, у застосунку опубліковано гранти, українські й міжнародні освітні проєкти, програми обміну, резиденції та інші можливості для самовдосконалення. 

Також є тексти й практичні поради від Львівського медіафоруму, що допомагають медіафахівцям у повсякденній роботі.

Nibly доступний у країнах Європи, але команда авторів планує масштабувати його на весь світ. Застосунок не працює та не працюватиме на території Росії та Білорусі.

Liked the article?
Help us be even more cool!