ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Львівський BookForum 2022 оголосив програму

15.09.2022, 13:30
Фото – Львівський BookForum
Фото – Львівський BookForum

Львівський BookForum 2022 опублікував програму. Про це повідомляється на сайті громадської організації “Форум видавців”, яка є ініціатором та організатором заходу.

Львівський BookForum 2022 стане майданчиком, що об'єднає Україну з культурною елітою світу заради висвітлення на весь світ гострих та незручних питань сьогодення, повідомляють організатори. 

Основне завдання BookForum 2022 – на міжнародному рівні порушити питання покарання російських пропагандистів нарівні з військовими злочинцями та сприяти організації міжнародного трибуналу для замовників і виконавців найбільшої війни в Європі з часів Другої світової. 

У заході візьме участь світова інтелектуальна еліта. Філіп Сендс, Генрі Марш, Ювал Ной Харарі, Джонатан Літтель, Ніл Гейман, Майкл Катакіс, Олександр Михед, Севгіль Мусаєва, Олена Стяжкіна, Вадим Карп'як та багато інших спікерів сформують порядок денний на міжнародній арені. 

Упродовж чотирьох днів гості Форуму дискутуватимуть на такі теми:

  • Про те, як війна в Україні змінить Європу говоритимуть Філіп Сендс, Тетяна Огаркова, Володимир Єрмоленко та Міша Ґленні.
  • Про імперіалізм та ідентичність спілкуватимуться Олена Стяжкіна, Абдулразак Гурна, Ігор Померанцев, Лідія Качо, Джон Лі Андерсон.
  • Про пропаганду та покарання пропагандистів обговорюватимуть Філіп Сендс, Бруно Масаеш, Пітер Померанцев, Люба Цибульська, Емма Вінберг.

З повною програмою Львівського Book Forum 2022 можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, Львівський BookForum 2022 відбудеться з 6 по 9 жовтня. У зв'язку із заходами безпеки цьогорічний Форум пройде в гібридному форматі: офлайн-дискусії з онлайн-трансляціями.

Liked the article?
Help us be even more cool!