ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

LinkedIn запускає низку ШІ-інструментів для навчання, рекрутингу, маркетингу й продажів від OpenAI

04.10.2023, 16:00

Соціальна платформа для співпраці й рекрутингу LinkedIn анонсувала низку нових ШІ-функцій, яку планує додати до своїх продуктів для пошуку роботи, маркетингу й продажів. Серед цих нововведень, зокрема, широка інтеграція ШІ-помічника в платформу для пошуку кадрів Recruiter, ШІ-тренер для навчання та новий інструмент для маркетингових кампаній, який теж працює на ШІ.

Про це повідомляє TechСrunch.

Останнім часом LinkedIn поступово додає ШІ-функції в різноманітні продукти. Зокрема, у березні компанія презентувала ШІ, що пропонує ідеї для складання повідомлень іншим користувачам. Рекрутери також помітили, що цього року компанія тестувала написані ШІ описи робочих місць та інші функції. Останній анонс є продовженням цього тренду.

Насправді LinkedIn послуговується ШІ вже не перший рік – наприклад, для рекомендування контактів користувачам, – але його робота була прихована. Але тепер ШІ ввійшов у мейнстрим, і компанія планує інтегрувати у свої продукти не власну розробку, а технології OpenAI й Microsoft.

Платформа Recruiter тепер надаватиме рекрутерам змогу складати точніші запити й отримувати кращі списки кандидатів за допомогою пошуковика на кшталт ChatGPT. LinkedIn Learning тепер матиме функцію "тренера" у форматі чатбота, який надаватиме інформацію, поради й підказки або пропонуватиме справжні відеокурси, які вже є на LinkedIn. Маркетингова платформа отримає розширення Accelerate, яке полегшить організацію рекламних кампаній, але діятиме лише в межах платформ LinkedIn. Платформа для торгівлі між компаніями Inside Sales також буде оснащена ШІ, який допоможе користувачам знаходити нових клієнтів і вступати з ними в контакт.

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!