ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Ладижинська міськрада не розглянула звернення колективу "Радіо Ладижин"

12.10.2017, 10:30
Фото - Lada.FM

Ладижинська міська рада (Вінницька область) проголосувала одноголосно про внесенення змін до місцевого бюджету на 2017 рік, яким остаточно припинили фінансування комунального підприємства “РК “Лада” (радіо Ладижин). Таке рішення міськрада ухвалила на сесії 10 жовтня, повідомляє Lada.FM.

Водночас, зазначає видання, депутати міськради так і не розглянула звернення від трудового колективу РК “Лада”, у якому колектив запропонував як альтернативу скороченню фінансування та штатної чисельності радіокомпанії внести цілісний майновий комплекс комунального підприємства до Переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають відчуженню шляхом викупу трудовим колективом.

Хоча кожному депутату перед початком сесії було вручено віддруковане звернення до депутатів від трудового колективу РК “Лада”.

Як пише видання, депутати без будь-якого обговорення і надання слова представникам трудового колективу проголосували за відмову внесення радіокомпанії до переліку таких, що можуть бути приватизовані “у зв’язку із недоцільністю приватизації зазначеного комунального майна”.

“Як стало відомо пізніше, то на засіданнях депутатських комісій була поширена неправдива інформація, що йдеться про приватизацію частини приміщення дитячого садка “Казка”, в якому знаходиться радіокомпанія “Лада”. В той же час до цілісного майнового комплексу це приміщення не відноситься, так як не стоїть на балансі КП “РК “Лада”, а лише орендується”, - пише  видання.

Колектив радіокомпанії вважає, що таким чином “депутати Ладижинської міської ради своїми рішеннями та бездіяльністю (не розглянули їм адресоване звернення найманих працівників радіокомпанії та не втрутились в ситуацію щодо фінансового та політичного тиску на радіокомпанію з боку виконавчого комітету) фактично підтримали незаконні дії виконавчого комітету міської ради та міського голови В.Коломєйцева і відповідно колективний трудовий спір (конфлікт) між трудовим колективом РК “Лада” та роботодавцем - Ладижинською міською радою - продовжується”.

Як повідомляв ІМІ, 9 жовтня трудовий колектив комунального підприємства “РК “Лада” (радіо Ладижин) звернувся до Ладижинської міської ради з проханням вирішити ситуацію, в якій опинився колектив радіокомпанії через рішення виконкому, згідно з якими відбулося скорочення колективу, а також припинено фінансування радіокомпанії з серпня місяця 2017 року. Колектив просив відмінити ці рішення виконкому, а також звернулись до міської ради із заявою про викуп (приватизацію) цілісного майнового комплексу комунального підприємства.

3 вересня КП “РК “Лада” повідомило, що виконавчий комітет Ладижинської міської ради (Вінницька область) вирішив скоротити колектив комунального підприємства “РК “Лада” (103,9 МГц, “Радіо Ладижин”) з 10 до 5,25 ставок.

Також радіокомпанія заявила, що у серпні 2017 року Ладижинська міськрада не профінансувала КП “РК “Лада” на суму 30 тисяч гривень. Як пояснила начальниця міського фінансового управління Ладижинської міськради Валентина Пріщенко повідомила виданню, що у зв’язку із економією коштів фінансування не буде.

Директор комунального підприємства “РК “Лада” Галина Данилівська вважає дії посадових осіб Ладижинської міської ради злочинними та вбачає в них свідомий тиск на колектив “Радіо Ладижин”.

Liked the article?
Help us be even more cool!