ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

КЖЕ опублікувала збірник про саморегуляцію українських ЗМІ під час воєнного стану

29.07.2022, 17:45
Фото – КЖЕ
Фото – КЖЕ

Комісія з журналістської етики опублікувала аналітично-довідковий збірник "Саморегуляція українських медіа під час дії воєнного стану в Україні. З досвіду роботи Комісії з журналістської етики". У виданні розкрито особливості саморегуляції українських медіа під час дії воєнного стану в Україні, йдеться на сайті КЖЕ.

Збірник містить 10 найважливіших рішень Комісії з журналістської етики, присвячених діяльності журналістів та медіа в період після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року. Тут також представлено юридичні аспекти діяльності журналістів під час війни, розкрито питання гендерної рівності, а також на практичних прикладах роз’яснено етичні дилеми та журналістські стандарти під час війни.

Збірка буде корисною журналістам, керівникам медіа, студентам і викладачам факультетів журналістики, а також споживачам інформації.

Вступне слово до збірки написав очільник Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов. Також над ним працювали: Максим Дворовий, юрист Лабораторії цифрової безпеки та Комісії з журналістської етики; Олексій Погорелов, президент Української асоціації медіабізнесу; член Комісії з журналістської етики; Ліза Кузьменко, голова ГО "Жінки в медіа", членкиня Комісії з журналістської етики; Ліна Кущ, перша секретар Національної спілки журналістів України, членкиня Комісії з журналістської етики.

Вихід збірки став можливим завдяки підтримці International Media Support (IMS).

Liked the article?
Help us be even more cool!