ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Китайські хакери зламали канадське відділення Amnesty International та приховано стежили

09.12.2022, 10:54
Фото – corinna-goering.de
Фото – corinna-goering.de

Китайські хакери організували кібернетичне шпигунство за відділенням Amnesty International у Канаді. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на CBC News.

"Канадське відділення Amnesty International стало мішенню складного кібернетичного зламу цієї осені. На переконання дослідників, напад було організовано з Китаю з благословення центрального уряду", – йдеться в матеріалі.

Вперше стороннє втручання було виявлено 5 жовтня. "На відміну від звичайної кібератаки напад на Amnesty International передбачав встановлення прихованого стеження за операційною системою мережі Amnesty. [...] Хакери намагались отримати доступ до контактів Amnesty та відстежувати плани організації", – пише CBC News.

Кіберексперти пов’язують кіберзлам з підтримуваними державою китайськими хакерами через "природу інформації, яка була ціллю, а також використані механізми та підходи".

Amnesty International активно виступає в Канаді на захист уйгурської меншини в Китаї та регулярно проводить публічні заходи, закликаючи посилити тиск на Пекін заради припинення переслідування ним цієї етнічної групи.

Як повідомляв ІМІ, 7 грудня уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що міжнародна правозахисна організація Amnesty International поширює листівки, в яких називає розслідування Міжнародного кримінального суду (МКС) щодо України "вибірковим правосуддям". Він вважає, що організація "реалізує інформаційну політику Кремля".

4 серпня Amnesty International опублікувала доповідь, у якій заявила, що українські військові ставлять під загрозу цивільне населення, створюючи бази та застосовуючи системи озброєння в житлових районах, зокрема в школах і лікарнях, намагаючись відбити російське вторгнення.

Liked the article?
Help us be even more cool!