ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Кропивницьке видання повідомляє про "сумнівних" журналістів, які проводять екзит-пол на дільницях

31.03.2019, 15:40
Фото - kypur.net

У Кропивницькому екзит-пол проводять громадяни, які представляються журналістами місцевого інтернет-видання “Златопіль” та обласної газети “Центральна Україна”. Про це повідомляє місцеве інтернет-видання “Без купюр”.

Як повідомила виданню представниця газети “Центральна Україна”, опитування проводять “помічники журналістів” і на це є відповідне редакційне завдання. Екзит-пол, за її словами, ведуть на всіх дільничних виборчих комісіях. Опитування оприлюднять на сторінках газети.

У посвідченні, яке продемонстрували, вказано, що воно дійсне до 30 квітня 2019 року, засновник газети – Валентин Березовський. Як пише видання, результати екзит-полу заносять у формі поміток щодо кожного з кандидатів з фіксацією часу опитування.

Видання нагадує, що газета видається від ГO “Суспільнo-інфoрмаційна агенція "Центральна Україна”. Її засновниками є п’ять осіб, керівник – Валентин Березoвський, він же oчoлює благoдійну oрганізацію “Благoдійний фoнд “Єдина Батьківщина”. На сайті партії “Батьківщина” стверджують, щo газета не є партійним виданням, прoте “її заснoвники є афілійoваними з регіoнальним партійним керівництвoм oсoбами”.

Також, пише видання, поствиборче опитування ведуть особи з посвідченнями журналістів сайту “Златопіль”.

“В однієї з таких “журналісток” кореспондент “Без купюр” помітив папку зі списками та підписами навпроти кожного прізвища. На прохання показати, що це за списки, вона відмовилась, пославшись, що це стосується “її основної роботи”. Де і які її статті можна прочитати, жінка також не відповіла”, - пише видання.

Без Купюр | Вибори | У Кропивницькому сотні "кореспондентів" проводять екзит-пол. ФОТО, ВІДЕО 2Без Купюр | Вибори | У Кропивницькому сотні "кореспондентів" проводять екзит-пол. ФОТО, ВІДЕО 3

Фото - "Без купюр"

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!