ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Країни Європи вимикають пропагандистські канали рф

10.03.2022, 11:26

Країни Європи продовжують вимикати російські пропагандистські канали та вживати інших заходів щодо них. Про це повідомляє Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Бельгія

У Фламандській громаді Бельгії російські пропагандистські канали були видалені з кабельного телебачення та інших платформ.

Нідерланди

Російські телеканали "Russia Today", "Sputnik" не проліцензовані й не розповсюджуються в місцевих кабельних або наземних мережах Нідерландів. Регулятор з питань медіа країни рішуче націлений на те, щоб припинити поширення дезінформації і мови ненависті, що надходять від Russia Today, Sputnik та інших підконтрольних російській державі ЗМІ.

Греція

Регулятор Греції заборонив трансляцію російських каналів та заблокував доступ до вебсторінок російських медіа.

Велика Британія

Ofcom розпочав 27 розслідувань щодо Russia Today та ініціює обговорення про позбавлення його ліцензії.

Молдова

Регулятор Молдови заборонив російські і білоруські канали, а також телеканал "МИР".

Польща

Регулятор Польщі заборонив російські канали, замість них працюють українські мовники.

Естонія

Регулятор Естонії тимчасово зупинив ретрансляцію програм російського походження.

Литва

Регулятор Литви тимчасово зупинив ретрансляцію програм російського походження.

Латвія

Регулятор Латвії обмежив трансляцію 28 програм, пов’язаних з Росією і Білоруссю, а також на початку березня заблокував вебресурси, пов’язані зі Sputnik та іншими ЗМІ Росії. Найближчими днями телеканал "Україна 24" буде доступним безкоштовно в межах наземного мовлення на території Латвії.

English Club TV

Британський English Club TV заборонив російським телевізійним мережам та операторам використовувати його сигнал.

EBU

Європейська мовна спілка зупинила діяльність росіян в організації.

EPRA

Європейська платформа регуляторних органів (EPRA) підтримала заклик Національної ради до боротьби з російською пропагандою в Європі й звернулася до всіх регуляторних органів європейських країн, щоб ті виявляли та зупиняли прояви російської дезінформації.

Європейська платформа виступила головним координатором моніторингу – всі зафіксовані випадки EPRA збирає на своєму офіційному сайті й повідомляє про заходи регуляторів щодо виявленої російської пропаганди.

Керівництво платформи переконане, що європейські регулятори спостерігають за висвітленням у медіа ситуації в Україні й визначать необхідні методи реагування.

Правління EPRA повідомило всіх колег, що днями Роскомнагляд змусив російські ЗМІ публікувати лише інформацію з офіційних ресурсів влади Росії.

CDMSI

Росія не буде представлена в роботі Керівного комітету Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMSI) і його комітетах.

ЄС

ЄС ввів санкції проти державних ЗМІ RT / Russia Today і Sputnik у ЄС. Терміново зупинено в ЄС або спрямоване на ЄС мовлення Sputnik і RT / Russia Today (RT English, RT UK, RT Germany, RT France та RT Spanish).

Google, Apple Inc.

RT та Sputnik заблоковано в магазинах застосунків у Європі.

Liked the article?
Help us be even more cool!