ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Користувачі Instagram закликають не перетворювати соцмережу на TikTok

27.07.2022, 15:53
Фото – technonu.com/
Фото – technonu.com/

Користувачі Instagram запустили флешмоб із закликом не перетворювати соцмережу на TikTok, повідомляє Ain.ua

Петиція закликає Instagram повернути хронологічну стрічку, перестати копіювати TikTok, збільшити кількість фото в стрічці й дослухатися до спільноти. Її запустила інфлюенсерка Таті Брюнінг.

“У нас уже є один TikTok. Погодьтеся, усі завантажені ролики в Instagram – це перероблені відео з TikTok, тобто контент, який світ уже бачив. Що інноваційного та унікального в застарілому контенті? Нічого!” – йдеться в петиції.

Петицію підписали майже 190 тисяч користувачів Instagram.

На початку цього року Meta оголосили про зміни стрічки в Instagram. Нововведення передбачало повноекранний режим відтворення і публікації на основі рекомендацій, що виглядає як аналог TikTok.

Нещодавно зміни почали поступово з’являтися в деяких користувачів. Але багато з них залишилися незадоволеними новою стрічкою. 

Пост Make Instagram Instagram again набрав уже понад 2 млн лайків. Його також підтримала американська зірка Кайлі Дженер, акаунт якої є одним з найпопулярніших на платформі. У 2018 році Дженер написала у Twitter схожий коментар щодо редизайну Snapchat, яким багато хто був так само незадоволений. Її твіт вплинув на раптове падіння акцій Snap. І це спрацювало, бо з часом Snapchat змінив деякі функції та вдосконалив свій підхід відповідно до попиту користувачів.

Liked the article?
Help us be even more cool!