ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Кількість користувачів Facebook в Україні досягла 13 млн

14.02.2019, 16:00
Фото - Getty Images

Соціальною мережею Facebook користується 31% українців. Кожен сьомий користувач є адміністратором Facebook-спільноти. Такі дані у своєму аналізі наводить компанія PlusOne, повідомляє “Детектор медіа”.

Інформація для аналізу взята з рекламного кабінету Facebook, Держстату, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social та Google.

“У четвертому кварталі 2018 року кількість Facebook-користувачів в Україні зросла на 1 млн. Отже, Україна посідає третє місце у світі за цим показником, поступившись лише Індії та Філіппінам”, - пишуть аналітики.

Всього в Україні 21,4 млн користувачів інтернету. 13 мільйонів з них використовують Facebook.  

Найбільше проникнення соціальної мережі в Києві та західних обласних центрах України: Львові, Ужгороді, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях.

У середньому український Facebook-користувач 13 разів натискав на рекламний пост протягом останніх 30 днів, світовий показник - вісім разів.

Дослідники зазначають, що блокування російських соціальних мереж “ВКонтакте” та “Однокласники” сприяло з травня 2017 року зростанню аудиторії Facebook.

8,8 мільйона українських користувачів заходять у Facebook з мобільного, 1,2 мільйона - лише з комп’ютера, а 3 мільйони користуються обома можливостями.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!