ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кіберполіція попереджає про шахрайство під виглядом винагороди за участь у соцопитуваннях

05.08.2021, 10:24
Фото - inbusiness.kz
Фото - inbusiness.kz

Кіберполіція повідомляє, що з початку серпня до них почали надходити звернення громадян щодо привласнення їхніх грошей під виглядом винагороди за проходження опитувань. Про це повідомляється на сайті кіберполіції.

“У різних соцмережах зловмисники поширюють відео, де від імені української телеведучої розповідається про виплати за участь у проходженні соціального опитування в галузі споживчого ринку”, - йдеться у повідомленні.

В описі до відео шахраї розміщують посилання на ресурс, де нібито можна пройти опитування та гарантовано отримати грошову винагороду. Разом із цим у коментарях зловмисники розміщують фейкові відгуки про успішне зарахування грошей.

Після проходження псевдоопитування громадянам пропонується ввести дані банківської картки для сплати “комісії” та зарахування грошей. Однак у разі виконання таких дій громадяни не лише переказують гроші аферистам, але й передають їм свої банківські дані, які шахраї використовують у власних інтересах.

Кіберполіція радить громадянам не переходити за сумнівними посиланнями та у жодному разі не вводити/повідомляти особисту (персональну) інформацію, платіжні дані.

Liked the article?
Help us be even more cool!